Stelaż podtynkowy to nowoczesne podejście do montażu misek WC. Rozwiązania oferowane przez Roca są doskonałym sposobem na poprawę estetyki łazienki i podniesienie wygody jej użytkowania. W dzisiejszym wpisie omówimy zalety stelaży oraz przedstawimy opcje dostępne w ofercie Roca. Miłej lektury!

Stelaże podtynkowe WC – higiena użytkowania, estetyka oraz szersze możliwości aranżacji

Stelaże podtynkowe WC oferowane przez markę Roca cechują przede wszystkim kompaktowe wymiary i nowoczesne materiały. Połączenie tych dwóch czynników tworzy rozwiązania, które z jednej strony wspierają utrzymanie czystości w łazience, a z drugiej ułatwiają zaaranżowanie całego pomieszczenia.

Higiena użytkowania

Decydując się na zabudowę mechanizmu spłukującego oraz podwieszenie miski przede wszystkim ułatwiamy sobie sprzątanie w łazience. Eliminujemy w ten sposób liczne zakamarki wokół spłuczki oraz podstawy toalety, w których zwykle gromadzą się trudno usuwalne zanieczyszczenia, grzyby i drobnoustroje. Porządki zajmują dzięki temu mniej czasu, który możemy poświęcić na ciekawsze zajęcia.

Estetyka i szersze możliwości aranżacji

Poza aspektami higienicznymi, ukrycie większości elementów WC pod zabudową bardzo pozytywnie wpływa na wygląd łazienki. Jest to również ukłon w kierunku minimalizmu stylistycznego i maksymalizacji funkcjonalności pomieszczenia. Zyskujemy bowiem dzięki temu możliwość lepszego zagospodarowania miejsca nad toaletą (np. półeczki lub szafki), a także stworzenia nowoczesnego układu łazienki z wykorzystaniem przepieprzeń.

Stelaże do WC w ofercie Roca – dobierz rozwiązanie do swoich potrzeb

Stelaże podtynkowe WC w ofercie Roca występują w kilku wariantach. W zależności od koncepcji toalety można wybrać:

  • standardowy stelaż do WC podwieszanych i zabudowy lekkiej,
  • stelaż do zabudowy lekkiej i toalet myjących podwieszanych,
  • stelaż podtynkowy wolnostojący do WC podwieszanych i zabudowy lekkiej – przydatny na przykład tam, gdzie ściana może nie udźwignąć konstrukcji,
  • stelaż do misek podwieszanych i zabudowy ciężkiej (w ścianie murowanej),
  • stelaż do misek WC stojących (w zabudowie lekkiej lub ciężkiej),
  • stelaż typu L do do Inspira In-Wash® In-Tank®.

Jak widać, możliwości montażowych jest bardzo wiele. Kluczem do prawidłowej instalacji jest dopasowanie rodzaju stelaża do konkretnego typu miski wybranej z oferty Roca. Stelaże podtynkowe DUPLO ONE dostępne są również w korzystnych cenowo zestawach z miską podwieszaną WC RIMLESS oraz deską SLIM.

Stelaże DUPLO ONE

Stelaże DUPLO ONE posiadają zbiornik z mechanizmem do dwudzielnego spłukiwania – w zależności od preferencji może to być m.in.:

  • 6/3 l,
  • 4,5/3 l,
  • 4/2 l.

Dobór odpowiednich ustawień oraz racjonalne wykorzystanie wody to łatwy dla każdego z nas krok do lepszego gospodarowania zasobami oraz ochrony środowiska.

Systemy instalacyjne DUPLO ONE można swobodnie kompletować z przyciskami spłukującymi z serii ONE. W katalogu Roca dostępne są rozwiązania mechaniczne i elektroniczne w wielu wariantach stylistycznych oraz kolorystycznych. Daje to dużą swobodę w dopasowaniu przycisku do wystroju łazienki i potrzeb technologicznych.

Stwórz własny system i zadbaj o swoje potrzeby…

Jak już wspominaliśmy, w ofercie Roca znajdziemy stelaże dopasowane do wszystkich modeli misek WC. Dzięki temu osoby, którym szczególnie zależy na czystości i higienie wnętrza, mogą zdecydować się na miski podwieszane wyposażone w nowoczesną powłokę Supraglaze® zapobiegającą osadzaniu się kamienia i brudu, co przekłada się na ograniczenie rozwoju bakterii.

…lub skorzystaj z gotowych propozycji od Roca

W zestawach stelaż + miska WC stworzonych przez producenta znaleźć można miski WC RIMLESS z kolekcji tj. m.in. ONA, GAP, MERIDIAN czy DEBBA. W pierwszych dwóch wymienionych seriach dostępne są miski pełnowymiarowe lub w wersji COMPACTO. Wszystkie modele, dzięki wyeliminowaniu zawiniętego brzegu miski są wygodne w czyszczeniu.

Bogactwo rozwiązań

Decydując się na ofertę Roca, a dokładniej DUPLO ONE i proponowane zestawy, możesz liczyć zarówno na estetykę, funkcjonalność, a także wysoką jakość wykonania. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by we własnym zakresie zestawić stelaż i miskę, by móc cieszyć się rozwiązaniem dopasowanym do naszych nawet bardzo nietypowych potrzeb.

Kategorie: Dom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *