Podjąłeś decyzje o zakupie swojego pierwszego mieszkania na własność? A może chciałbyś zmienić swoje życie o 180 stopni i osiedlić się w całkowicie innym miejscu?

Z pewnością stoisz w tym przypadku przed dylematem czy zdecydować się na zakup mieszkania z rynku wtórnego czy pierwotnego. Rynek nieruchomości zaczyna być coraz bardziej nasycony, w związku z czym w dużych miastach z roku na rok powstaje już coraz mniej inwestycji. Nikogo to jednak nie widzi, że zakup mieszkania prosto od dewelopera to najlepsze rozwiązanie z możliwych. W takiej sytuacji nabywamy lokal świeżo oddany do użytku. Nie będziemy musieli przejmować się dzięki temu remontami, a ewentualne powstałe usterki powinny zostać usunięte jeszcze przed oddaniem kluczy. Większość deweloperów umożliwia wprowadzanie zmian lokatorskich podczas realizacji inwestycji, w związku z czym mamy realny wpływ na rozmieszczenie i wygląd poszczególnych pomieszczeń. Dzięki temu decydujemy się na zakup mieszkania prosto z naszych marzeń!

Mieszkania na sprzedaż od dewelopera

Najczęstszym powodem osiedlenia się w Lublinie jest cisza, spokój i niskie koszty życia. Wszędzie jest tutaj blisko, zarówno do pracy jak i miejsc rozrywki takich jak kino, galeria czy teatr – w związku z czym nie musisz tracić zbyt wiele czasu na dojazdy. Zyskujemy tym samym możliwość rozwijania swoich pasji oraz zainteresowań.

Wieniawska 11 https://wieniawska11.pl/ to mieszkania na sprzedaż od dewelopera w Lublinie. Budowa dotyczy ścisłego centrum Lublina. To miejsce łączy przeciwieństwa: a więc tętniące życiem centrum ze spokojem pobliskiego Ogrodu Saskiego i Placu Litewskiego. To właśnie w tej okolicy koncentruje się życie kulturalne, handlowe i administracyjne Lublina. W pobliżu znajdują się między innymi centra handlowe oraz szkoły, budynek położony jest również w sąsiedztwie tras komunikacyjnych. Znajdziesz więc tutaj zarówno przystanku autobusowe, węzły komunikacyjne jak i rozbudowaną sieć dróg. Wysoki standard wykończenia z pewnością zadowoli osoby, które cenią sobie komfort i nietuzinkowy design. Atrakcyjne warianty cenowe sprawiają, że jest to jedna z najlepszych ofert na lubelskim rynku pierwotnym.  Oprócz samych mieszkań, Wieniawska 11 oferuje również możliwość wynajmu oraz zakupu lokali przeznaczonych pod biura, instytucje bankowe czy lokale gastronomiczne.  Nie zwlekaj, sprawdź stronę internetową i dowiedz się więcej szczegółów na temat inwestycji i mieszkań na sprzedaż od dewelopera w Lublinie.

Kategorie: Finanse Dom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *