Komody łazienkowe stanowią nieodzowny element wyposażenia każdej nowoczesnej łazienki. W czasach kiedy coraz więcej osób sięga po poradę projektantów wnętrz, prym zaczęły wieść meble łazienkowe w przeróżnych stylach. Dziś popularne są zarówno klasyczne, jak i designerskie czy najbardziej wyrafinowane, dostępne w kształtach cieszących oko nawet najbardziej wymagającego klienta. Pomimo zmian stylistycznych, które zaszły na przestrzeni ostatnich lat, komody oraz szafki łazienkowe są podstawowym elementem organizacji przestrzeni łazienki.

Wisząca, stojąca czy z miejscem na umywalkę?

Szukając komody łazienkowej, warto zastanowić się nad tym, czy lepszym wyborem będzie komoda wisząca, stojąca, a może taka, która ma od razu wbudowane miejsce na umywalkę.

Komoda z miejscem na umywalkę wydaje się być najbardziej ergonomicznym wyborem, który sprawdzi się przede wszystkim w łazienkach o nieco mniejszej powierzchni użytkowej. Poza tym, że posiada miejsca na przechowywanie niezbędnych akcesoriów łazienkowych, jest również przystosowana do montażu umywalki, a co za tym idzie wykonana z bardziej wytrzymałych materiałów.

Niezależnie od tego, na jaki rodzaj mebla łazienkowego się zdecydujemy, należy zwrócić szczególną uwagę na wykorzystane materiały, a przede wszystkim na zabezpieczenie przed wilgocią.

Style, trendy i kolory – na co zwrócić uwagę wybierając meble łazienkowe?

Poza aspektem użytkowym meble łazienkowe są również istotnym elementem wystroju pomieszczenia, w którym każdy z nas spędza dużą część swojego czasu. Najbardziej rzucającą się w oczy cechą jest ich kolor. U wielu producentów mebli łazienkowych dominuje kolor biały. Ale można zaszaleć! Meble łazienkowe designerskie od DESIVA dostępne są w praktycznie takim kolorze, który dopasujesz się do każdego wnętrza. Propozycje komód łazienkowych są na tyle rozbudowane, że każdy znajdzie mebel idealny dla siebie.

Komody łazienkowe poza najbardziej klasycznym aspektem wizualnym, są również dostępne w wersjach odpowiadających stylom skandynawskim, retro czy rustykalnym. Komody niskie posiadające blat są wykonywane ze stali, co dodatkowo podwyższa prestiż mebla oraz jego żywotność.

Meble łazienkowe – design na zamówienie

Warto również zwrócić uwagę na coraz częściej wybierane meble projektowane na zamówienie. Meble łazienkowe dostosowane do kupującego są nie tylko odzwierciedleniem jego osobowości, ale są niepowtarzalnym elementem wystroju pomieszczenia. Poza wysoką ceną mebli wykonywanych na zamówienie mamy pewność tego, że zostaną skrojone pod nas w każdym aspekcie. Tak więc jeśli ktoś poszukuje małego dzieła sztuki, lecz jednocześnie solidnego i trwałego mebla warto zainwestować w designerskie szafki produkcji rzemieślniczej.

Kategorie: Meble

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *