Jedną z najlepszych rzeczy, które doceniamy w każdym rozpoczynającym się roku, są nowe możliwości, które się przed nami pojawiają. Możesz na przykład odświeżyć swój dom za pomocą nowych designerskich mebli wysokiej jakości i dzięki temu poczuć się w nim zupełnie inaczej. Projektowanie i urządzanie wnętrz może być ciekawym hobby, z którego trudno zrezygnować – przecież obecnie na rynku jest tak wiele przyciągających wzrok mebli. Sprawdź porady, które pomogą Ci dokonać wyboru między stołami do jadalni z katalogu Rolf Benz i Hulsta.

Wielokrotnie nagradzany stół Hulsta do jadalni

Jadalnia to szczególne miejsce w domu. Spotyka się w nim cała rodzina i przy smacznym posiłku toczy przyjemne rozmowy. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać odpowiednie meble do jadalni. Szczególnie ważny jest stół jadalny, który powinien być odpowiedni na każdą okazję, niezależnie od tego, czy jest to przyjęcie urodzinowe, świąteczny posiłek, czy po prostu rodzinne śniadanie.

Ciekawą propozycją idealnego stołu do jadalni jest bez wątpienia zdobywca nagrody Red Dot za projekt, Hulsta T70. To piękny stół jadalny z aluminiowymi nogami. Możesz wybrać między blatem wykonanym z litego orzecha lub dębu. Narożniki są zaokrąglone, a stół jest bardzo wytrzymały. Bez względu na to, czy najbliższe spotkanie rodzinne będzie należało do tych bardziej uroczystych, czy raczej mniej formalnych – ten stół idealnie sprosta wymaganiom każdego z nich.

Stół Rolf Benz z zaokrąglonymi rogami

Niezależnie od tego, czy to wieczorne spotkanie z przyjaciółmi, czy uroczysty obiad z rodziną, ze stołem do jadalni Rolf Benz 964 z litego dębu, będziesz czuł się, jakbyś siedział wśród chmur. Wszystko zawdzięczasz blatowi, który wydaje się unosić nad ramą nośną. W rzeczywistości jest ona połączona ze stopami za pomocą metalowego wspornika, który pomaga uzyskać bardzo szczególne poczucie nadzwyczajnej lekkości.

Ten bardzo nowoczesny i niezwykle nowatorsko zaprojektowany stół do jadalni dostępny jest w dwóch wersjach: z blatem okrągłym lub prostokątnym oraz z zaokrąglonymi narożnikami i krawędziami. Blat i nogi są dostępne w kolorze dębu i orzecha, a metalowy wspornik może być wyprodukowany w kolorze szarości umbra lub czerni drogowej. Do każdej wersji stołu dobrać idealnie komponujące się krzesła marki Rolf Benz.

Nie spiesz się z wyborem

Niemcy słyną z innowacyjnych mebli, a w kraju jest wielu utalentowanych projektantów i producentów, którzy oferują zapierające dech w piersiach rozwiązania. Obydwie przedstawione marki należą do najbardziej imponujących i popularnych niemieckich producentów i robią furorę w branży. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą designu, czy po prostu chcesz odświeżyć swój dom za pomocą stylowych i funkcjonalnych elementów, obydwie propozycje są warte Twojej uwagi.

Kategorie: Meble

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *