Koniec dnia, zimowy wieczór. Wracasz do domu, przebijając się przez ścianę deszczu. Myślisz już tylko o gorącej kąpieli i kubku herbaty. Przez godzinę nie chcesz mieć kontaktu ze światem i żądasz świętego spokoju. Wtedy wyciągasz z szafy masażer i wreszcie masz czas dla siebie! Piękna wizja, prawda? Gdy po Twojej głowie chodzą marzenia o pełnej relaksacji, zamów urządzenia do masażu. Dzięki nim zwiększysz komfort odpoczynku i zadbasz o jakość wolnego czasu.

Krok 1. Maty masujące sprzymierzeńcem Twoich pleców

Kilka godzin spędzonych w pozycji stojącej dosłownie daje w kość. Dyskomfort odczuwają także mięśnie pleców. Długotrwałe napięcie wywołane stresem i niedogodną pozycją może z czasem przerodzić się w trwały ból, który trudno będzie rozbić bez kilkunastu sesji z wykwalifikowanym masażystą. Warto zatem zawczasu pomyśleć o rozwiązaniu nieprzyjemnego problemu. Maty masujące poprawiają ukrwienie skóry i łagodzą napięcia mięśniowe. Masaż ostukujący wykonany na wysokości płuc ułatwia odkrztuszanie, co z pewnością zainteresuje osoby zmagające się z kaszlem.

Kto jednak większe dolegliwości odczuwa w mięśniach, dla tego maty masujące będą najwłaściwszym wyborem. Model Quattromed V BT, wyprodukowany przez Casada, ma nie tylko elegancki wygląd, ale przede wszystkim jest wyposażony w przenikające do 6 cm w głąb tkanek ogrzewanie nefrytowe. Ono poza tym poprawia krążenie i pobudza procesy samoleczenia. Z mat można korzystać zarówno w domu, jak i w podróży, ponieważ są łatwe w transporcie.

Krok 2. Masażer przybywa z odsieczą Twoim stopom

Nie tylko w plecach można odczuwać ból mięśni. Często zlokalizowany jest w nogach, a w szczególności w stopach. Obciążone ciężarem całego ciała narażone są na drętwienie i dokuczliwe obrzęki. Jeśli szukasz ulgi, zamów masażer stóp Footinn II marki Casada. Niewielkich rozmiarów urządzenia do masażu stóp są doskonałym sprzymierzeńcem relaksu. Dają odprężenie mięśniom śródstopia i pomagają likwidować bolesne opuchlizny.

Alternatywnym produktem zasługującym na zainteresowanie jest masażer do nóg i stóp Canoo V. Stosuje kompresję, aby przyspieszyć regenerację sportową i usunąć dokuczliwe obrzęki. Przyjmując właściwą pozycję, czyli z zachowaniem kąta prostego między udem a podudziem, masaż w komfortowych warunkach będzie przebiegał nie tylko prawidłowo, ale i z korzyścią dla mięśni nóg i stóp.

Krok 3. Akcesoria i inne urządzenia do masażu, które wzmocnią efekt

Warto też wspomnieć, jakie inne urządzenia do masażu mogą pomóc w osiągnięciu pełnej relaksacji po trudnym dniu w pracy. Czasami nie tylko odpoczynek przynosi ulgę, ale i wysiłek fizyczny. Pomyśleć można zatem o sprzęcie fitness, takim jak platforma wibracyjna PowerBoard.

Po każdym treningu zadbaj o regenerację. Użyć możesz chociażby pistoletu wibracyjnego MediGunPro, który skutecznie rozluźnia napięcia mięśniowe i jest stosowany przez profesjonalnych sportowców. Droga do relaksacji nie jest tak skomplikowana. Urządzenia do masażu Casada warto mieć w swoim domu – sprawdź produkty na: https://casada.pl/kategoria-produktu/masazery!

Kategorie: Pozostałe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *