Zanieczyszczenia powietrza stają się poważnym problemem. Ich nagromadzenie jest szczególnie wysokie w okresie zimowym, jednak również w pozostałych porach roku można zauważyć, że jakość powietrza ulega pogorszeniu. W jaki sposób zadbać o to, aby powietrze, jakim oddychamy w swoim domu, były rzeczywiście czyste? Jak pozbyć się niechcianych zapachów, zanieczyszczeń czy alergenów, które nie pozostają bez wpływu na nasze zdrowie i samopoczucie? Pomocny okaże się Samsung oczyszczacz powietrza. Przekonaj się, dlaczego warto się w niego zaopatrzyć.

Samsung Air Purifier – oddychaj czystym powietrzem

Zdecydowaną większość czasu spędzamy w pomieszczeniach, a przede wszystkim w domu. Stąd niektórym osobom wydaje się, że powietrze, którym wtedy oddychają, jest o wiele czystsze niż to na zewnątrz. Co więcej, osoby zmagające się z alergiami często odpuszczają nadmierną aktywność na dworze, jeśli wiedzą, że w tym czasie mogą nasilić się objawy alergii, wywołane np. przez kwitnące rośliny.

W rzeczywistości powietrze, którym oddychamy w naszych domach, również może być zanieczyszczone, co nie jest korzystne przede wszystkim dla osób starszych, zmagających się z alergiami, a także dzieci. Dlaczego tak się dzieje? Zanieczyszczenia powietrza, smog czy pyłki roślin z łatwością przenikają do naszych wnętrz w trakcie ich wietrzenia lub przez nieszczelne drzwi bądź okna. Źródłem alergenów może być także sierść zwierząt czy roztocza. Sposobem na pozbycie się tych niedogodności jest Samsung Air Purifier, czyli oczyszczacz powietrza Samsung.

Samsung Air Purifier zadba o jakość powietrza w Twoim domu, dzięki czemu będziesz mógł swobodnie oddychać i poczujesz się komfortowo. Urządzenie neutralizuje nawet 99,97% zanieczyszczeń[1]. Przy pomocy oczyszczacza powietrza Samsung pozbędziesz się alergenów, nieprzyjemnych zapachów, smogu, niebezpiecznych gazów czy zarodników pleśni. Intuicyjna obsługa, stylowy design i wysoka jakość filtracji sprawiają, że oczyszczacze powietrza Samsung to urządzenia, którym warto zaufać.

Samsung oczyszczacz powietrza – jak działa?

Na czym polega tak zaawansowane działanie oczyszczaczy powietrza Samsung? Sekretem są 3 najwyższej klasy filtry: wstępny, węglowy oraz HEPA. Samsung Air Purifier zasysa powietrze i zanim je wypuści, usuwa nieprzyjemne zapachy, alergeny czy inne zanieczyszczenia. Filtr wstępny neutralizuje większe cząsteczki kurzu, filtr węglowy pozbywa się szkodliwych gazów i nieprzyjemnych zapachów, a filtr HEPA z łatwością pozbywa się cząsteczek pyłu o wręcz mikroskopijnej wielkości.

Oczyszczacz powietrza Samsung – przydatny w każdym domu

Czy warto sięgnąć po oczyszczacz powietrza Samsung? Zdecydowanie. Nawet jeśli ani Ty, ani pozostali domownicy nie zmagają się z nawracającymi alergiami, warto sięgnąć po urządzenie, które pozwoli Ci na nowo poczuć się komfortowo we własnym wnętrzu i oddychać czystym powietrzem.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

[1]  ** Testy przeprowadziło Koreańskie Laboratorium Badania Zgodności. Elektretowy wkład filtrujący wychwytuje ponad 99,97% pyłków o wielkości 0,3 μm.

Kategorie: Technologia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *