Projektowanie łazienki jest dość trudnym zadaniem. Na początku musimy zdecydować o wszelkich przyłączach, następnie dobrać pod to płytki ceramiczne i przygotować miejsce dla elementów takich jak wanny, kabiny prysznicowe, umywalki, muszle WC i meble. A kiedy już prace dobiegają końca, okazuje się, że nie znajdujesz dokładnie takich elementów, jakie marzą Ci się w Twojej łazience, przez co czekają Cię niechciane kompromisy. Z Cersanit Moduo możesz o nich zapomnieć.

Czym jest Cersanit Moduo?

Cersanit Moduo to specjalnie przygotowana przez producenta modułowa linia zabudowy łazienek. Cersanit niejednokrotnie zaskakiwał już na rynku wyposażenia łazienek, tworząc elementy ich zabudowy o niebanalnych, ciekawych kształtach. Teraz zdaje się rozumieć również potrzeby samodzielnego decydowania o tym, jak powinny wyglądać łazienki w naszych domach. Modułowa kolekcja pozwala na urządzanie zarówno małej, jak i dużej przestrzeni. Co ją wyróżnia?

  • W Cersanit Moduo nie ma większych ograniczeń, jeśli chodzi o praktyczne budowanie przestrzeni. W ofercie znajdziemy zarówno mniejsze, jak i większe szafki, które w dodatku można praktycznie ze sobą łączyć, dzięki blatom różnej wielkości. Takie rozwiązania pozwalają zachować minimalizm nawet w mikroskopijnych łazienkach.
  • Zwrócono uwagę również na to, że przywiązujemy coraz więcej uwagi do takich detali, jak np. kształt umywalki, czy misy WC. Dlatego w kolekcji Cersanit Moduo znalazło się sporo propozycji, które w łatwy sposób możemy zestawić z meblami. Szereg umywalek nablatowych o naprawdę przeróżnych kształtach, daje możliwość zaprojektowania dokładnie takiej łazienki, jaką oczami wyobraźni widzimy w naszym domu.

Proste urządzanie małej i dużej łazienki

Wyzwania aranżacyjne w łazienkach mogą być przytłaczające. Chodzi zarówno o małe, jak i duże pomieszczenia. Kiedy jednak okazuje się, że właściwie każdy pomysł może zostać wykonany, a budowa poszczególnych ułożeń mebli i sprzętów jest niezwykle prosta – łazienkę można wyremontować nie tylko szybciej, ale również taniej. Jeśli zatem zmagasz się z remontem łazienki lub szykuje się wykańczanie Twojego domu lub mieszkania, śmiało możesz rozważyć kolekcję Cersanit Moduo. Z jej pomocą uzyskanie funkcjonalnego pomieszczenia będzie o wiele prostsze. Co ciekawe, sprawdza się również wtedy, gdy zależy Ci na zachowaniu w łazience minimalizmu. Wszelkiego rodzaju szafki, słupki, a przede wszystkim przestronne blaty, to gotowy przepis na to, by w Twojej łazience zawsze panował porządek.

Kategorie: Wnętrza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *