Wyposażenie i remont mieszkania zawsze wiążą się z licznymi wydatkami. Jednym z najbardziej kosztownych pomieszczeń jest łazienka – ceny urządzeń sanitarnych i materiałów wykończeniowych są coraz wyższe, dlatego warto szukać korzystnych ofert online. Przygotowaliśmy krótki przegląd ofert sklepów internetowych z wyposażeniem łazienek, w których zrobisz zakupy na korzystnych warunkach.

domni.pl

Domni.pl to serwis o najkrótszej historii działalności spośród sklepów internetowych wymienionych w rankingu. Pomimo jednak niedługiego okresu działalności, serwis wypracował sobie uznanie solidnego partnera z doskonałą obsługą, co potwierdzają liczne recenzje i pozytywne opinie konsumentów.

Domni.pl jest portalem wnętrzarskim i sklepem internetowym w jednym. W „galerii wnętrz” serwis oferuje bogatą bibliotekę zdjęć i wizualizacji przygotowanych przez architektów i projektantów, z których można czerpać inspirację do stworzenia własnego wnętrza. W dziale „magazyn” znajdują się liczne artykuły branżowe i specjalistyczne porady na temat urządzania pomieszczeń w różnych stylach. Sam sklep oferuje z kolei niemal 40 000 produktów, a wykwalifikowany personel pomoże w dobrze najlepszych rozwiązań. W dziale „promocje” dostępne są regularnie aktualizowane przeceny na armaturę i płytki łazienkowe nawet do 50%. Z doradcą klienta można skontaktować się mailowo, telefonicznie, lub przez wygodny dymek czatu dostępny bezpośrednio na stronie.

O prócz bogatej warstwy inspiracyjnej serwisu, sklep Domni.pl posiada poważne przewagi logistyczne na tle konkurencji. W serwisie prezentowane są rzeczywiste stany magazynowe, a dzięki wsparciu największego magazynu i centrum logistycznego w Polsce, wysyłka zamówień odbywa się w 48 godzin. Kolejną korzyścią dla konsumenta jest darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1700 zł.

lazienkaplus.pl

W ofercie sklepu lazienkaplus.pl znajdziemy produkty sanitarne, armaturę łazienkową i kuchenną, oświetlenie oraz materiały wykończeniowe, takie jak płytki i panele podłogowe. Dostępne są także rozwiązania techniki grzewczej oraz meble łazienkowe. Kompleksowy katalog obejmuje 92 000 produktów, z czego niemal 30 000 produktów jest dostępnych w 24 godziny.

W sklepie lazienkaplus.pl znajdziemy takie marki, jak Koło, Deante, Geberit, Grohe, Hansgrohe, Roca, Huppe, Ravak, Kludi, Duravit, Viessmann oraz wiele innych polskich i zagranicznych producentów. Na stronie sklepu znajdują się liczne inspiracje oraz porady dotyczące aranżacji pomieszczeń, przygotowane przez specjalistów.

Wśród zakładek na stronie lazienkaplus.pl znajdziemy „outlet” w kategorii łazienka, gdzie prezentowane są ostatnie sztuki asortymentu w atrakcyjnych cenach. W zakładce „Okazje” znajdują się z kolei aktualnie przecenione produkty . Zamówienie złożone w sklepie internetowym można odebrać w jednym z ponad 800 punktów w kraju. Obsługa i realizacja zamówienia nie przekracza zazwyczaj 7 dni roboczych, z wyjątkiem towarów niedostępnych i zamówień specjalnych.

elazienki.pl

Sklep elazienki.pl działa od 2009 roku. Od ponad dekady oferuje szeroki asortyment produktów do łazienek – od płytek i chemii budowlanej po sanitariaty, kabiny prysznicowe, wanny i akcesoria. Sklep elazienki.pl oferuje polskie i zagraniczne marki takie jak Tubądzin, Cerrad, Paradyż, Roca, Deante, Geberit, Grohe oraz Excellent. Korzystający z usług sklepu klienci mogą liczyć na fachową pomoc doradcy w zakresie wyboru odpowiednich produktów.

Wysyłka produktów jest realizowana na terenie całego kraju. Wśród promocji klienci znajdą wiele atrakcyjnych ofert, takich jak darmowe dostawy na wybrane produkty. W zakładce: „okazje” znajdziemy produkty przecenione nawet do 55%. W dziale „blog” dostępne są liczne porady oraz artykuły specjalistyczne, z których można czerpać wiedzę i inspirację do urządzenia łazienki.

eplytki.pl

Sklep eplytki.pl oferuje o wiele więcej, niż ceramikę wykończeniową. Bogata selekcja produktów składa się zarówno z płytek ceramicznych do wnętrz i przestrzeni przydomowej, jak i naturalnego kamienia, betonu architektonicznego oraz paneli podłogowych. Wyposażenie łazienki to między innymi wanny, kabiny, ceramika sanitarna i rozwiązania prysznicowe.

Odwiedzając stronę eplytki.pl warto zajrzeć do zakładki „outlet” – znajdziemy tam produkty przecenione nawet o 78%. W każdej z licznych kategorii produktowych regularnie dostępne są promocje, które pomogą nam oszczędzić pieniądze podczas remontu lub wyposażenia łazienki.

Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z usługi projektowej online, lub w jednym z licznych biur współpracujących ze sklepem w całej Polsce.

Kategorie: Dom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *