Kiedy idziesz do sypialni, widzisz raj czy widzisz przestrzeń, która potrzebuje trochę pracy? Jeśli twoja odpowiedź jest druga, jesteś daleki od samotności. Sypialnia jest często pomijana, ponieważ nie jest to przestrzeń wspólna, jak salon czy kuchnia, którą możesz dzielić z gośćmi. Ponieważ jest ona otwarta tylko dla twoich oczu (i dla twojej bliskiej rodziny), możesz nie traktować priorytetowo uczynienia sypialni miejscem luksusu, jakim powinna być. Nie potrzeba wiele, aby tak się stało i oto przewodnik, jak to zrobić.

Mieć miejsce siedzące.

Sypialnia to nie tylko miejsce, w którym śpisz, to również miejsce odpoczynku i relaksu. Aby zmienić stan twojej sypialni w super przytulny, zastanów się nad stworzeniem kącika do czytania. To może być w każdym rogu pokoju, ale przy oknie jest najlepsze, więc można skorzystać z naturalnego światła.

Siedzisko.

Komfortowe krzesło z szezlongiem zaprosi Cię do zawinięcia się z wielką książką. Koc drapowany na plecach sprawi, że Twój mały zakątek nieba stanie się jeszcze bardziej zachęcający. Przesuń metalowy stół na bok, aby utrzymać gorącą herbatę w zasięgu ręki, dodaj elegancką lampę, a całe popołudnie możesz spędzić w nowym ulubionym miejscu. Często więcej miejsca zajmuje duży, tkany kosz wypełniony jedną lub dwiema poduszkami dla wygody.

Poszukiwanie nowego łóżka.

Minęły już czasy standardowego, poduszkowego materaca.

Po modernizacji do nowego materaca, możesz nie wiedzieć, jak niewygodny był odpoczynek w nocy. Nie zatrzymuj się na tym. Zdobądź nagłówek z oświadczeniem, które wysyła wiadomość: „To łóżko oznacza luksusowy sen w nocy”.
Upewnij się, że pościel jest również doskonałej jakości. Wybierz 100% bawełny i co najmniej 300-400 nitek w przypadku najbardziej miękkich zestawów pościeli. pluszowy koc oznacza również utrzymanie ciepła w te chłodne wiosenne noce.

Dodatki.

To stare powiedzenie: „Liczą się drobiazgi” jest wszystkim, co może wzmocnić klimat w Twojej sypialni. Zacznij od dekoracyjnych poduszek w górnej połowie łóżka i na dole, pluszowy koc obłożony na dole i wylewający się z jednego rogu. Oba są świetnym sposobem na dodanie głębi do łóżka. Dodaj osmańską otomanę na końcu łóżka, która nie tylko będzie wyglądać pięknie, ale będzie również podwójnie służyła jako miejsce dla poduszek, gdy nadszedł czas, aby włączyć się na noc.

Postaw na oświetlenie.

Wystrój to nie tylko łóżka i koce. Powinieneś mieć kilka opcji oświetlenia w swoim pokoju. Zacznijmy od kinkietów po obu stronach łóżka zamiast lamp. Wysuwane ramię na każdym kącie, które świeci dokładnie tam, gdzie chcesz, jest idealne do czytania w nocy. Jeśli zdecydujesz się na lampę, możesz rozbudować ją do klosza z metalicznymi lub tekstylnymi ozdobami, aby dodać różne tekstury. Nie zapomnij o ściemniaczach: miękkie oświetlenie może ustawić nastrój dla optymalnego relaksu. Weź pod uwagę światło świec dla tego samego efektu. Większość świec posiada bonus w postaci zapachu, który dodaje sypialni nastroju.

Kwiaty.


Co sprawia, że Twoja przestrzeń jest wyjątkowa? Pomyśl o tych małych akcentach, które dodajesz dla wygody. Czy lubisz świeże kwiaty? Dzięki tęczy kolorów, z których możesz wybierać, świeża kiść może dodać natychmiastowego życia do Twojej sypialni. Umieść je jako wolnostojące na uporządkowanej powierzchni dla prostoty lub dodaj świeże kwiaty, aby rozbić książki na półce.
Aby Twoje świeże kwiaty wyglądały jak najlepiej, uciskaj wszystkie liście, aby odsłonić czystą łodygę i przycinaj łodygi tak, aby kwiaty siedziały nad krawędzią wazonu. Wymieniaj wodę co 2-3 dni na dłużej utrzymujących się kwiatach.

Twoja sypialnia powinna być miejscem maksymalnego relaksu, a nie pracy. Korzystając z powyższych wskazówek, będziesz na dobrej drodze, a gdy Twoja rodzina nie może Cię znaleźć, pierwszym miejscem, w którym będą wyglądać jest Twoja sypialnia.

Kategorie: Wnętrza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *